Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chevrolet | Trailblazer

Sot 11:13 ,

Chervolet Trailblazer

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Gush 22:50 ,

PJES PER CHEVROLET TRAILBLAZER 4.2- 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Shk 14:55 ,

Chevrolet Trailblazer

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 21:44 ,

Golf

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Shk 12:51 ,

CHEVROLET TRAILBLAZER 4X4 4.2

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 17:40 ,

Chevrolet 2000

7 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Mar 00:12 ,

Chevorlet tralblazer 11 muj rks

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim