Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chevrolet | Trans Sport

26 Nën 16:44 ,

shtiet kombi dhe bejm ndrrim me vetura

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Qer 20:06 ,

Shes

2 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Qer 21:23 ,

Shitet

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Gush 16:54 ,

Cheverlet tran sport

700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Korr 18:18 ,

Chervolet cruz Lt

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
18 Dhj 11:12 ,

Chevrolet Trans Sport

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim