Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chevrolet | Trax

08 Qer 14:45 ,

BroqiTrade tekstil nga Amerika

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Jan 23:56 ,

Shitet

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Korr 10:22 ,

Chrysler Trax -05

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim