Artanë | Makina | Vetura | Chevrolet | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 22:36 Vetura , Gjilan

Chevrolet Nubira, 2.0 VCDi, 2009

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:02 Vetura , Prishtinë

Chevrolet Aveo 1.2b - 2009 me klim

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:02 Vetura , Prishtinë

Chevrolet Aveo 1.2b - 2008 rks

2 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:40 Vetura , Ferizaj

Chevrolet Kalos

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:54 Shitorja Vetura , Ferizaj

Chevrolet Kalos 2005

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 20:53 Vetura , Pejë

Chevrolet captiva. 2.0 dizel. 4x4

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:41 Vetura , Ferizaj

Shitet Chevrolet Kalos 1.4, 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:07 Vetura , Prizren

Chervolet trailblaizer

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:20 Vetura , Kastriot

SHES APO NDRROJ CHEVROLET EPICA 2008 AUTOMATIK

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:35 Vetura , Prishtinë

Choverlet captiva 2.0 dizell 4x4 manuel 2008

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim