Leposaviq | Makina | Vetura | Chevrolet | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 22:29 Vetura , Gjilan

Chevrolet Nubira, 2.0 VCDi, 2009

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:39 Vetura , Lipjan

Chevrolet cruze 2.0 Dizel me 90.000 km 2011

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 20:27 Vetura , Ferizaj

Shitet Chevrolet Kalos 1.4, 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:19 Vetura , Prishtinë

Shes veture

2 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 18:36 Vetura , Kastriot

SHES APO NDRROJ CHEVROLET EPICA 2008 AUTOMATIK

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:56 Vetura , Gjilan

CHERVOLET CAPTIVA DIZEL 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:27 Vetura , Prishtinë

Shes Chevrolet Aveo 1.4 Tip i ri

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:27 Vetura , Prishtinë

CHEVROLET CAPTIVA 2.0 D

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:23 Vetura , Prishtinë

Vetura ne shitje

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:12 Shitorja Vetura , Ferizaj

Chevrolet Kalos 2005

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim