Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chevrolet

Aveo , 1
Camaro , 1
Captiva , 2
Orlando , 1
Sot 16:36 ,

Chevrolet Camaro

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 08:15 ,

U shittt

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Sht 11:42 ,

Chevrolet Captiva 2.2 td 4x4

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Dhj 14:19 Shitorja ,

Rent a Car Dardania044269000 Cmimi fillestar 19.99

20 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Jan 16:47 ,

Extra lire Jep shitet ndrrohet

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim