Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chrysler | 300 M

27 Qer 19:37 ,

AUTO ELEKTRO SERVIS

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Jan 13:14 ,

Shes kerrin chrysler 3.5 benzin

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Nën 13:54 ,

Shite gjip llaredo n gjendje t rregull 3.0 dizel

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Nën 07:43 ,

Autobartje 24h

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 20:00 ,

Blej veturë pa Regjistrim

360 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Maj 18:49 ,

Chrysler

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Maj 23:08 ,

Chrysler & opel sintra

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 19:44 ,

She's

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Qer 23:23 ,

chtrysler

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
22 Dhj 23:20 ,

Chrysler

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Dhj 07:25 ,

Clayser

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 23:20 ,

3,0 Dizel

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 19:12 ,

E shesim edhe bejm ndrrim me golf 4 ose 5 TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Nën 22:38 ,

Chrysler 300c -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 13:44 ,

Shitet

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Gush 00:30 ,

Radion per vetur

70 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim