Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chrysler | Aspen

06 Jan 16:33 ,

shitet rimorkio

270 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Dhj 21:03 ,

shitet

400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Dhj 10:31 ,

shitet

585 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Mar 18:08 ,

Chrysler

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 18:37 ,

Chraisler

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Pri 20:44 ,

Shes veturen

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 14:42 ,

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Jan 08:57 ,

Iveco

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 17:35 ,

ushit nga as Arsoni

4 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Gush 10:57 ,

chrysler 1.2 benxin

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Në fillim