Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chrysler | Crossfire

18 Pri 14:28 ,

Shes Gjip Kraisller benzin plin Rks Boj Ndrrim

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Shk 01:06 ,

vetura

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Nën 19:40 ,

Shes Chrysler 2.0 Benzin

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 18:15 ,

Chrysler Crossfire dizel

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Tet 17:55 ,

Chrysler

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Tet 09:29 ,

Shes -ndrrim chrysler crossfire

7 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Tet 22:41 ,

Crysler

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Sht 23:20 ,

Chrysler Crossfire benzin

8 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Dhj 17:38 ,

LTV maxus kombi anglez

1 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Nën 10:04 ,

U SHITT FLM MERRJEP Chrysler Crossfire 3.2 rks

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Nën 02:04 ,

Shitet crysler 2.0

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Pri 21:40 ,

CHRYSLER 2002.rks edhe 5muj

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim