Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chrysler | Daytona

03 Gush 23:35 ,

Shitet Vetura

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 13:09 ,

golf ll

420 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Sht 23:01 ,

U shitt ■FLM■

12 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 15:28 ,

Shitet

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Në fillim