Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chrysler | ES

14 Jan 23:15 ,

shitet

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Dhj 22:01 ,

shitet

350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Gush 18:15 ,

Kraysleri esht ne gjendje shum te mir posa ardhur

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Mar 10:24 ,

Opaa

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim