Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chrysler | GS

03 Gush 22:07 ,

Shitet Vetura

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Tet 01:07 ,

Ushitttttttttt flm merr jep

1 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Në fillim