Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chrysler | GTS

12 Tet 11:00 ,

Chrysler

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Sht 00:41 ,

Chraysler plin benzin 2.0 16v

1 170 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Sht 19:46 ,

shite vetura chrysler 2.4 benzin

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Sht 16:43 ,

Kraisler

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim