Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chrysler | Imperial

16 Korr 17:28 ,

Jeep 2010

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim