Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chrysler | Le Baron

14 Nën 04:55 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
05 Tet 20:37 ,

Shes

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Sht 15:38 ,

Old Timer

3 900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim