Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chrysler | New Yorker

17 Shk 19:24 ,

shes guma me felge 225 40 18

240 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 18:28 ,

Chrysler

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Korr 15:36 ,

Craisller

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 20:30 ,

Chrysler

900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 23:10 ,

Shes kresllerin disell 2.2 mororrin

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 22:33 ,

shittet

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Tet 17:48 ,

Chrysler New yorker -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Gush 21:32 ,

Chrysler New Yorker -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 18:01 ,

Chrysler

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Dhj 20:31 ,

Chrysler New Yorker 2.0 benzin -03

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Nën 17:02 ,

Chrysler New Yorker -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim