Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chrysler | Pacifica

26 Qer 17:07 ,

Chrysler pacifica Defekt

500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
23 Qer 22:09 ,

Chrylser PACIFICA DEFEKT

650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
08 Qer 01:04 ,

Chrysler pacifica DEFEKT

900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 11:43 ,

Chrysler pacifica defekt

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 19:43 ,

Chrysler pacifica defekt

1 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 02:21 ,

Chrysler pēr pjes ����

550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
02 Dhj 10:03 ,

chrysler pacifica gjdo lloj pjese

Viti: 2005
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
14 Nën 05:03 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 18:07 ,

Pjes per chrysler

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Maj 12:15 ,

Chrysler 3.5 benzin automatik rks 1 vit 7 ulse

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 16:04 ,

Shitet vetura Chrysler Pacifica

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Dhj 11:14 ,

Shes veturen Chrysler Pacifica

9 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Korr 20:13 ,

A class

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 14:27 ,

Ndrrim i mundshem chrysler pacific

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Shk 18:43 ,

Chlysler bej ndrrim me touareg jepi pare

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Nën 12:51 ,

Chrysler pacifica -03

4 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Nën 03:07 ,

chrysler pacifica 3.5i

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 04:08 ,

Shitet Chrysler Pacifica 3.5

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 21:27 ,

Ngjendje perfekt Automatik Tiptronik

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 12:36 ,

chrysler 3.5 plin dizne lovato ne gjendje te mir

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Gush 21:58 ,

CRYSLER PACIFIKA

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Gush 21:50 ,

CRYSLER PACIFIKA

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Tet 21:06 ,

Chrysler Pacifica benzin -04

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim