Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chrysler | Saratoga

03 Dhj 14:27 ,

shitet

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim