Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chrysler | Stratus

23 Shk 12:51 ,

Chrysler

550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 22:10 ,

Chrysler

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Gush 19:28 ,

Chrysler Stratus

1 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 15:53 ,

Chrysler Stratus Kabriolet

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Gush 14:27 ,

Chrysler Stratus benzin

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Maj 20:06 ,

Shes ose ndrroj

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 04:56 ,

chrysler 2.0 benzin ndrrim i munshem

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Mar 17:10 ,

chrysler 2.0

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Shk 07:32 ,

chrysler stratus plin benzin

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 19:40 ,

shitet 700 euro

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 18:40 ,

Crysler stratus

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 21:19 ,

Crysler stratus

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 20:11 ,

chrysler

530 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Shk 10:46 ,

Chrysler stratus 2.5 24V multiinjection klimë abs.

750 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Jan 19:28 ,

Shes chysler 2.0 16v

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Jan 17:02 ,

Chysler 2.0 16v

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Nën 12:20 ,

Chrysler Status 2.0 -99

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Tet 15:26 ,

CHRYSLER STRATUS 2.5 24v. Automatik.KLIMË ABS

650 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Tet 22:43 ,

CHRYSLER STRATUS 2.5 24V MULTIINJECTION.

650 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Tet 20:03 ,

CHRYSLER STRATUS 2.5 24V multiinjectio -96

650 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim