Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chrysler | Valiant

05 Tet 20:18 ,

Chrysler

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim