Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chrysler | Viper

17 Dhj 21:51 ,

Chevrolet Viper -08

3 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim