Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chrysler | Vision

07 Dhj 20:07 ,

����. U SHIT ��

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim