Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chrysler

28 Qer 22:47 ,

Chrysler PT Cruiser 2003

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Pri 11:28 ,

Shitet vetura Mercedes C 220

5 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim