Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Citroën

2 CV , 20
AX , 43
Berlingo , 1260
BX , 16
C1 , 106
C2 , 126
C3 , 1070
C4 , 764
C5 , 705
C6 , 7
C8 , 107
C-Crosser , 26
C-Elysée , 48
CX , 8
DS , 2
DS3 , 22
DS4 , 6
DS5 , 26
Evasion , 38
GSA , 1
Jumper , 387
Jumpy , 346
Nemo , 82
SAXO , 132
SM , 1
Visa , 1
Xantia , 72
XM , 11
Xsara , 253
ZX , 18
Sot 10:16
Linku:
Shitorja ,

Citroen Berlingo 1.6HDI

2 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:34
Linku:
,

CITROEN C3 1.6 HDI NGA ZVICRA �������� RKS 1 VITE

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:37
Linku:
,

Shitet citroen c4

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:10
Linku:
,

Citroen C3 1.4B•2010•Pa DoganGjendje TOP•CH•E RE

2 650 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 16:52 ,

⭕️⭕️⭕️ BLEJM VETURA ⭕️⭕️⭕️ VW MERCEDES BMW AUDI

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:52 ,

Kiper me dogan viti 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:52 ,

BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT PA DOGAN RKS ME KESH

44 942 878 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 16:44 ,

CITROEN C4 DIZEL 1.6 HDI 2010 AUTOMATIK

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:36 ,

Citroen Berlingo 2.0 hdi regjistrim 1 vite nga CH

1 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:25 ,

Citroen c4 1.6 e-hdi i doganuar dhe homologuar

7 450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:17 ,

Citroen DS5 Panoram(Jo Hibrid)- Shitet

11 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:10 ,

Citroen c4 2012 bejm ndrrim..

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:05 ,

SHES CITROEN C4 1.6 Benzin EXLUSIVE RKS 1 VIT 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:58 ,

Citroen 1.4 hdi viti 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:52 ,

Citroen C3 1.6 dizell viti 2010 gjendje te rregull

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:36 ,

Citoren Jumper

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:26 ,

Citroen Xsara 2000-sh

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:22 ,

Pikap Citroen Berlingo 1.9 d Pa dogan

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:18 ,

Citroen C3 1.4 hdi 11/2014 146830 KM

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:17 ,

Citroen C3 Automatik 1.4 HDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:10 ,

Citroen c4 lirë lirë

111 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:05 ,

Citroen C3 1.6Hdi V.p2010 I Doganum RKs

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:05 ,

Citroen C4 1.6 HDI 1 vit rks 2005 full

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:05 ,

Shitet citroeni

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:05 ,

Citroen C3 1.6 HDI V.p2010 I Doganum Rks

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:03 ,

Shitet kombi

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:55 ,

Artoni

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:40 ,

CITROEN C4- CACTUS AUTOMATIC/F1

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:33 ,

Shes citroen xm rks 7 muj

950 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:31 ,

Shes veturen citroenC5 2.2 TDI ekskluziv

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:13 ,

Citroen C3

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:08 ,

Citroën C3, 1.4 Hdi, 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:51 ,

Citroen Nemo

3 900 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:38 ,

Citroen Nemo Dizel 5 ulse Viti 2010 Me Klimë

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:27 ,

Citroen C4 1.6 HDI

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:17 ,

CITROEN C2 1.4 HDI / VITI 2004/ RKS / ME KLIME

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:55 ,

CITROEN C4 2.0 HDI 150 PS EXCLUSIVE

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:47 ,

CITROEN DS5 2.0 HDI AUTOMATIK 180PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:45 ,

CITROEN C4 1.6 HDI VITI 2011 EXTRA I MIR

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:34 ,

Citroen C1. 1.0 Benzin Viti 2011 Me Dogan Me Klime

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:28 ,

Citroen C4 Picaso 1.6 Dizel Viti 2010 Automatik

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:25 ,

Citroen C4 1.6 Diesel 2005 klim funksionale RKS.!

3 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:43 ,

SHITET

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:11 ,

Citoren C3

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:10
Linku:
,

Citroen C3 1.4B•2010•Pa DoganGjendje TOP•CH•E RE

2 650 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:58 ,

SHITET CITROEN JUMPY

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:35 ,

Citroen c4 grande picasso me RKS

4 100 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 Shitorja ,

Citroen Berlingo 1.6HDI

2 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:07 ,

Citroen Nemo 1.4 HDI

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:47 ,

NDRIM CITROEN C4 1.6 DIZELL RKS 2008

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:45 ,

CITROEN C3 PICASSO EXCLUSIVE 1.6 HDI - 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:35 ,

Citroen c4 2013

1 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 09:30 ,

CITROEN PICASSO

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:23 ,

citroen c4 grand picasso 1.6 hdi

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim