Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Citroën | 2 CV

15 Mar 16:47 ,

Citroën

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Dhj 17:01 ,

Citroen benzin

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Shk 10:49 ,

045505029

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Shk 00:28 ,

Pikabo

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Tet 18:42 ,

Shitet makina

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Tet 19:33 ,

Iveko daily

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 22:14 ,

Shes pikap citroen 1.7 dizell

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 13:50 ,

Shes citroenin

2 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Qer 20:54 ,

Shitet makina citroen

2 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Shk 18:29 ,

Shes pikapo

1 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Shk 14:22 ,

Shitet Citroen

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Shk 19:27 ,

shess

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Jan 00:32 ,

shess

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Korr 17:32 ,

Ch

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Qer 19:48 ,

Citroen

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 09:46 ,

shiten makinat per prodhimin e kartonazhes

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Pri 18:09 ,

Shitet pikapi

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Shk 17:35 ,

shes kombi

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Shk 13:33 ,

URGJENT!!! Citroen

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 12:12 ,

I sapo ardhur nga zvicra i pa doganuar

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim