Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Citroën | AX

Dje 09:45 ,

VETUR...KOMBI.....PIKAP......MOBILE ME POROSI

999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Korr 09:11 ,

Ctiroen 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 17:33 ,

Citroen Ax 1.5

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 20:00 ,

Shitet

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Shk 09:59 ,

Shes citroen ax 1.5 dizel ne gjendje te mir

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 17:23 ,

Shitet citroen gjendje shum tmir me qdo sen

900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Nën 19:02 ,

Citroen ax

400 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 17:05 ,

kobi

1 050 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Sht 20:53 ,

Ushitt

650 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Sht 22:33 ,

Kombi

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 13:14 ,

Citoren Ax

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Sht 12:13 ,

Citoren Ax 1.4

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Sht 12:01 ,

Citroen Ax

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Gush 20:39 ,

Shes veturen

650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Gush 13:58 ,

Shes veturen

680 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 23:20 ,

Citroen ax 1.5 dizell

850 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
10 Mar 15:05 ,

U shit e gezoft prinari ri

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 19:30 ,

u Shitt Flmmmmmmmmmmmmmmm

9 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Pri 21:38 ,

Citroën AX 1.5 Dizel Uuuuuu shitttt

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 14:35 ,

Shitet citroeni 1.1 urgjent

600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Mar 19:18 ,

CITROEN AX 1.5 DIZEL - 1998

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 15:09 ,

Shitet citroeni urgjentisht 1.1

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 20:41 ,

Shitet citroeni urgjentisht

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 23:25 ,

Citroen AX

450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Shk 11:58 ,

Shitet citroën

550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Sht 17:04 ,

Citroen AX 1.4 dizel -92

299 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Korr 23:47 ,

shitet Citroen AX

350 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Korr 09:34 ,

Citroen AX benzin

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Qer 00:00 ,

Shitet ose ndrrohet Citroën ax

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Maj 20:24 ,

shes pikapin

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 19:34 ,

U Shit Flm MerrJep

600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Shk 17:46 ,

Shes ndrroj citroén

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 19:26 ,

Shes CitorenAX14 11muj regjistrim

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Jan 11:24 ,

Shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Korr 08:16 ,

Citroen AX

585 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 09:41 ,

Citroen AX -94

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Qer 22:00 ,

Citoren Ax

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 18:24 ,

Shitet vetura

400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 00:13 ,

Ushit

1 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 17:10 ,

Citroën AX -91

Viti: 1991
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Jan 21:04 ,

Citröen disel 1.4

380 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Jan 09:41 ,

citroen 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Nën 09:03 ,

Pikapo citroen

3 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim