Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Citroën | BX

10 Tet 11:24 ,

kobi

1 050 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Shk 15:31 ,

citroen me motorr shum tmir

450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Nën 20:41 ,

Pikap

900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 17:32 ,

U shit flmm merr jepp

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Jan 15:27 ,

Citroën zx

750 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Pri 10:31 ,

Shes veturen Citroen Bx 1992

350 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 20:28 ,

shitet

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 10:37 ,

Shitet citroe 1988 disel

900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 16:12 ,

mercedes

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Dhj 14:38 ,

CITROEN 1.9 DISSEL

400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Dhj 20:56 ,

MOTORR PER CITROEN DISSEL 1.9

400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Dhj 20:37 ,

CITROEN 1.9 DISSEL

400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Dhj 19:19 ,

MOTORR PER CITROEN DISSEL 1.9

400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Dhj 19:10 ,

MOTORR PER CITROEN DISSEL 1.9

400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Tet 15:36 ,

Motor Citroen Dissel 1.9 shum I mir I ruajtme.

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Tet 22:41 ,

Citroen motorr 1.9 Disesel shum I mir I rajtun.

750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim