Kaçanik | Makina | Vetura | Citroën | BX

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Dje 09:30 ,

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Sht 12:23 ,

Vetura ne shitje

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Sht 10:31 ,

goma 215 55 16

90 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Tet 11:24 ,

kobi

1 050 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Shk 15:31 ,

citroen me motorr shum tmir

450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Nën 20:41 ,

Pikap

900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 17:32 ,

U shit flmm merr jepp

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Jan 15:27 ,

Citroën zx

750 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Pri 10:31 ,

Shes veturen Citroen Bx 1992

350 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 20:28 ,

shitet

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim