Artanë | Makina | Vetura | Citroën | Berlingo | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 17:24 Vetura , Prishtinë

Citroen Berlingo 2.0 HDI 1 Vjet RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:10 Vetura , Prishtinë

Citroen Berlingo Frigo&Friz -20c

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:00 Vetura , Ferizaj

Citroen Berlingo pikap 1.9 dizel

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:52 Vetura , Vushtrri

Shes - Citroen Berlingo 2.0 HDI 5 Ulse

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:25 Vetura , Prishtinë

Citroen Berlingo 1.6HDI 2007

2 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:52 Vetura , Deçan

citroen

200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:26 Vetura , Pejë

Citroen Berlingo

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:18 Vetura , Ferizaj

Citroen

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:00 Vetura , Lipjan

Pikap citroen Dizell Rks 8 muj Me Korrika 5 person

1 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:46 Vetura , Gjilan

2Pikapaberlingo 1.9 dizel me frigorifera viti 2000

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim