Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Citroën | C-Crosser

27 Qer 17:27 ,

Citoren C-Crosser 2010 Automatik 4x4 2.2 HDI

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 23:54 ,

Citroen C-Crosser

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 16:01 ,

Shitet citroen c crosser

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Jan 12:52 ,

Shitet citroen c crosser

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Jan 12:32 ,

Shitet citroen c crosser

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Jan 11:40 ,

Shitet citroen c crosser

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Jan 22:59 ,

Shitet citroen c crosser

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Dhj 16:26 ,

Citroen C-Crosser dizel 2004

1 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 18:54 ,

Citroën

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Tet 12:29 ,

Citroën C-Crosser 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 23:22 ,

Co2

130 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 12:31 ,

Shes Citroen C-Crosser

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 15:00 ,

Citroen C-Crosser

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Jan 13:01 ,

citroen c crosser 2.2 hdi

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Pri 13:45 ,

Citroen c25 diesel 2.5

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 15:17 ,

Citroen C-crosser 2.2extra

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Mar 14:36 ,

vetur

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Jan 09:00 ,

Shes citrun dizell

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Jan 08:59 ,

Shitet citruen dizell

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Jan 18:07 ,

Shitet Ventura Citroen crosser

11 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Tet 11:00 ,

Citroen 2002 2.5 turbo shes ose ndrime

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 12:50 ,

Citroen C-Crosser

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Maj 21:10 ,

auto vetur

7 778 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Shk 19:10 ,

citroen kombi

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Dhj 13:47 ,

corsa c

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim