Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Citroën | C-Elysée

05 Korr 17:44 ,

RENT A CAR

35 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Korr 09:45 ,

Citroen C Elysee 1.6 hdi 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Qer 22:35 ,

Citroen c-elysse

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
03 Qer 16:40 ,

Citroen C-elysee 1.6 hdi 2016

5 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 20:20 ,

Shitet vetura Citroën C-Elysèe 2017

10 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Jan 20:32 ,

Citroen C-ELYSEE EXCLUSIVE 2015 Full -

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Dhj 18:24 ,

U shit Flm merr jep.com

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 13:55 ,

Citroen C-Elysee 1.6 Hdi Viti 2016 RKS 1 Vit

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 17:17 ,

citroen

11 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 17:17 ,

Citroen

11 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Dhj 16:25 ,

citroen

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 09:19 ,

citroen

4 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Tet 15:39 ,

citroen

4 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Tet 14:16 ,

citroen

4 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Tet 10:48 ,

Citroën C-Elysse

6 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Tet 11:34 ,

citroen

4 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Tet 07:46 ,

citroen

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 12:36 ,

I pari pronar

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Korr 19:54 ,

Shitet Citroen c elysee

6 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Korr 17:09 ,

Shite vetura citroen

7 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Korr 13:28 ,

Shitet Citroen C Elysee 2014

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
19 Qer 20:48 ,

shitet

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 00:11 ,

Viti 2017 .1.2 B

9 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 17:18 ,

Citroen

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Dhj 11:03 ,

Shes vetur

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Dhj 17:46 ,

Shitet Citroen c elysee

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Tet 21:58 ,

Citroen C-Elysée

13 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Korr 22:08 ,

Citroen 1.2 benzin

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 21:44 ,

Citroen c-elysee 00 km

9 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 21:42 ,

Shitet urgjent citroen c-elysee 00 km

9 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Qer 19:50 ,

Shitet urgjen citroen c-elysee 00 km

10 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 21:55 ,

Citoren

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Shk 15:40 ,

CITROEN C-ELYSEE 1.2 | 2015

8 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Jan 15:50 ,

CITROEN C-elysse

9 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 21:47 ,

Citroen dizel

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Nën 17:07 ,

Shes Citroen Elysee 2015

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Gush 13:38 ,

Citrioën C-Elysee

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Jan 11:59 ,

Citroen C-Elysèe

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Dhj 20:00 ,

shitet citroeni 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Dhj 16:05 ,

shitet vetura

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Nën 10:49 ,

Citroën 1.2 Benzine

10 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Tet 13:28 ,

Citroen c elysee 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Qer 19:13 ,

shes veturen

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 10:55 ,

shitet

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 11:44 ,

Citroen 2015 1 bit tka

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Mar 17:22 ,

Citroen c-elyse 2014 edhe 3 muj garancjan fabrikes

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 20:52 ,

Citroën

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim