Artanë | Makina | Vetura | Citroën | C1 | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 22:02 Vetura , Prishtinë

Citroen C1

4 150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:22 Vetura , Prishtinë

CITROEN C1 - RKS - VITI 2009 -

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:19 Vetura , Prishtinë

Shitet Citroen C1

3 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:36 Vetura , Mitrovicë

Citroën c1 1.0

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 16:57 Vetura , Ferizaj

Citren 1

4 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 16:28 Vetura , Lipjan

Citroen c1

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Nën 04:58 Vetura , Prishtinë

Citroen c1

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Nën 14:42 Vetura , Ferizaj

Citroen 2015 i ardh nga Zvicra 6000euro me dogan

6 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
10 Nën 23:01 Vetura , Prishtinë

CITROEN C1 1.2 VTi SHINE Edition 82ps

8 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Nën 21:03 Vetura , Mitrovicë

Citroën 1.0

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim