Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Citroën | C3

04 Korr 12:34
Linku:
,

CITROEN C3 1.6 HDI NGA ZVICRA �������� RKS 1 VITE

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:49
Linku:
,

Citroen C3 1.4B•2010•Pa DoganGjendje TOP•CH•E RE

2 650 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 14:27 ,

BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT PA DOGAN RKS ME KESH

44 942 878 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 14:18 ,

Citroen C3 1.6 HDI Exclusive

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:18 ,

CITROEN C3 1.6 HDI

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:01 Shitorja ,

Citroen C3 1.1

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 13:57 ,

Citroen C3 1.6 HDI 2010 RKS 1 VIT

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:56 ,

Citroen C3 1.4 HDI 2013 me Dogane

5 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:48 ,

Citroen C3 1.4 hdi 11/2014 146830 KM

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:48 ,

Citroen C3 Automatik 1.4 HDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:57 ,

Citroen C3 1.6 dizell viti 2010 gjendje te rregull

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:55 ,

SHITET CITROEN C3- 1.4 HDI, VITI 2012

5 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:49 ,

#Citroen C3 Exclusive me 36.000 Km me dogan

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:49 ,

#CITROEN C3 , 1.1 me 105.000 full pano me dogan

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:18 ,

CITROEN C3 PICASSO EXCLUSIVE 1.6 HDI - 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:11 Shitorja ,

Citroen C3

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:08 Shitorja ,

CITROEN C3 II 1.4 HDI

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:06 ,

Citroen c3 1.4 HDI

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:05 ,

Citroen c3 1.4 Benzin

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:03 ,

CITROEN C3 PICASO 1.6 HDI 2009

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:49
Linku:
,

Citroen C3 1.4B•2010•Pa DoganGjendje TOP•CH•E RE

2 650 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:49 ,

Citroën C3, 1.4 Hdi, 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:28 ,

CITROEN PICASSO

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:01 ,

Citroen C3

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:55 ,

CITROEN C3 1.4 HDI VITI 2011 ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:44 ,

citroen c3 me dogan homologim

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:35 ,

Citroen C3 1.6 HDI 2011, nga Gjermania me doganë

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:21 ,

Citroen 1.4 hdi viti 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:16 ,

Citroen C3 1.6 HDI V.p2010 I Doganum Rks

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:15 ,

Citroen C3 1.6Hdi V.p2010 I Doganum RKs

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:18 ,

CITROEN C 3 PICASSO 1.6 D

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:40 ,

SHITET C3. BENXIN

2 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 18:07 ,

Citroen c3 cabriolet

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:11 ,

Citoren C3

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 06:35 ,

Citroen C3 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
04 Korr 21:58 ,

Citroen C-3, dizell 1.4- viti 2005

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 15:57 ,

Citroen c3 picasso 1.6 HDI 2011

7 550 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Korr 15:39 ,

Citroen C3 1.6 HDI Viti Prodhimit 15.02.2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 15:36 ,

Citroen C3 1.4 HDI i Regjistruar RKS Full Extra 03

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 12:34
Linku:
,

CITROEN C3 1.6 HDI NGA ZVICRA �������� RKS 1 VITE

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Korr 11:26 ,

Citroen C3 1.1Benzin viti 2011

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
04 Korr 10:37 ,

Citroen C3 1.4 Hdi Automatik

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 00:39 ,

Shitet ose drohet

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Korr 00:39 ,

Shitet dhe drohet

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Korr 17:17 Shitorja ,

CITROËN C3 ECO*1.4 HDI AUTOMATIK 50KW-68PS /2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Korr 16:29 ,

Citroen C3 1.6 HDI EKO. 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Korr 15:09 ,

Citroen C3

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Korr 12:48 ,

Shitet dhe drohet

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Korr 12:36 ,

Shitet dhe drohet

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Korr 12:28 ,

Shitet dhe drohet

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Korr 11:12 ,

Moler Profesional - Mallter,Fasad,Gips,Ngjyrosje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim