Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Citroën | C3

25 Tet 09:38
Linku:
,

Citroen C3 1.6 HDI Manual 2010

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

21 Tet 12:39 ,

Shitet citroeni

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 09:57 ,

#CITROEN C3 , 100 Mi km 2011 Me dogan te paguar

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Tet 09:56 ,

#Citroen C3 Exclusive me 36.000 Km me dogan

6 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Tet 20:30 ,

CITROËN 1.6 HDI 2011

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Tet 19:36 ,

Citroen C3

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Tet 17:22 ,

Citroen

2 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Tet 16:00 ,

CITROEN C3 1.4 DIZEL 2010 ME DOGANE

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Tet 10:15 ,

Citroen C3 1.4 HDI Viti 2013 (RKS)

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Tet 18:08 ,

Shitet Citroën c3 gjendje perfekte

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Tet 12:44 ,

Citroen c3 1.4 dizell 2004

2 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 10:03 ,

CITROENC Picasso C3 HDi sa po DOGANUAR ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Tet 09:23 ,

Citroen c3 1.4

3 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
06 Tet 19:54 ,

CITROEN C3 VTR 1.4 HDI 16V

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 15:18 Shitorja ,

CITROEN C3 1.4 eHDI AUTOMATIK VITI 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Tet 10:05 ,

CITROEN C3 1.4 HDI 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Tet 18:04 ,

Citroen c3

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 19:33 ,

C3 1.2 benzin rks 2004

2 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Sht 16:36 ,

Citroen C3 1.4 HDI Facelift u shit flm

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 09:38 ,

Citroen C3 Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Sht 15:12 Shitorja ,

I SHITURRRRRR

5 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Sht 22:25 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Sht 13:35 ,

Shitet Citroen C3 me dogan dhe homologim

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Sht 16:31 ,

U shit

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 20:04 ,

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Sht 16:49 ,

Citröen C3 1.4 2010

4 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Sht 10:28 ,

Ushittt ��

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Sht 15:08 ,

Citroen c3 picasso 1.6 HDI 2011

7 550 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Sht 11:16 ,

Shes Citroen c3 1.6 HDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Sht 19:44 ,

Citroen

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Sht 01:12 ,

Citroen

55 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 21:41 ,

Shitet Citroen C3 - 1.4 Benzin - Kabriolet

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 09:28 ,

Shes citroen c3 ne gjendje. Perfekte 1.4 hdi dize

4 750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Sht 13:33 ,

Citroen C3 1.4 HDI i Regjistruar RKS Full Extra 03

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 15:39 ,

Citroen c3 Puretech

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
15 Sht 15:58 ,

Citroen c3 picaso

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Sht 12:05 ,

Citroen

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 19:18 ,

Citroen C3. Uuu shiittt

4 150 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Sht 14:35 ,

Citroen c3 1.6 hdi 2011

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Sht 13:54 ,

Citroen C3

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
11 Sht 16:10 ,

Citroen c3 pluriel

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Sht 10:20 ,

CITROEN C3 1.4 DISEL

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 00:06 ,

Citroen c3 plurie

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Sht 23:58 ,

Citroen c3 pluriel

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Sht 10:48 ,

Citroen C3 1.6 Hdi

79 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Sht 11:19 ,

Citroen c3

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
08 Sht 08:56 ,

Citroen C3 1.6 Benzin

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Sht 13:28 ,

~Shes Citroen C3 Air-Cross 1.4HDI 2004

2 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Sht 11:35 Shitorja ,

I SHITURRRRRR

5 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 09:13 ,

Citroen C3 1.1 benzin me klim 81.000 km

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999


Në fillim