Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Citroën | C3

22 Tet 09:32
Linku:
,

Citroen C3 1.6 HDI Manual 2010

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Dje 19:06 ,

Citroen c3 viti 2010 benzin 1.4 tabela ch

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 15:50 ,

Citrone C3

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Tet 15:18 Shitorja ,

CITROEN C3 1.4 eHDI AUTOMATIK VITI 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Sht 13:35 ,

Shitet Citroen C3 me dogan dhe homologim

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 19:44 ,

Citroen

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Sht 15:58 ,

Citroen c3 picaso

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Korr 19:17 ,

Shes Citroën C3 1.2

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 12:48 ,

Shitet dhe drohet

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Korr 12:28 ,

Shitet dhe drohet

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Qer 16:22 ,

Pjes per c3 1.4hdi

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 00:32 ,

Citroen C3

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Shk 14:44 ,

Citroen C3. Uuuu shiiit.

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Jan 12:05 ,

Shitet kamjoneta

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 12:44 ,

Citroen c3. AUTOMATIK 2003. RKS 6 mujë.

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Dhj 10:39 ,

Citroen c 3. Viti 2016. Km 20.000 me libra

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Dhj 13:03 ,

Citroën c3 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Dhj 06:19 ,

CITROEN C3 1.4 HDI AUTOMATIK VITI 2012 ME DOGANE

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Tet 22:22 ,

Citroen c3

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Gush 18:00 ,

Citroen C3

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 15:06 ,

Citroen C3

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Nën 11:40 ,

citroen c3 p

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 11:08 ,

citroen c3

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Jan 20:46 ,

auto krosa ferizaj

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Korr 23:51 ,

Shitet dhe drohet

2 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Dhj 11:47 ,

Citroen C3 1.4 Diesel

2 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Nën 09:41 ,

Citroen C3 1.4 Diesel

2 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Gush 16:06 ,

Rent a car PRIME

15 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
02 Gush 13:25 ,

Trenerka per meshkuj 20€

20 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Sht 01:12 ,

Citroen

55 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Sht 10:48 ,

Citroen C3 1.6 Hdi

79 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Gush 11:51 ,

Goma te dimrit

110 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Nën 12:17 ,

Fellne per citroen c3, c2.

180 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Maj 13:23 ,

gjeneratori

250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 12:18 ,

Pushket

600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Dhj 18:18 ,

Citroen

650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Dhj 23:52 ,

Citrien

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Korr 20:05 ,

Shitet

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 16:29 ,

U shit Flm merr jep !!!! Astriti e gzoft

900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 17:20 ,

Shitet citroeni ne super gjendje

950 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:23 ,

Citroen c3 1.4Hdi

1 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Qer 15:10 ,

Citroen c3 pluriel

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Jan 18:59 ,

Citrön c3 cabrio

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Mar 22:28 ,

Iveco

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Dhj 00:02 ,

C3

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 18:29 ,

citron C3

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Tet 11:10 ,

CITROEN C3 tabela t huja qmimi fiks:1390 euro

1 390 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 10:57 ,

u shittt flm merrjep CITROEN C3 -03 nga zvicrra

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 13:26 ,

Citroen c3 pluriel tiptronic 1.6 16v Mitrovic

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Gush 12:37 ,

Shes citroen c3 urgjent 1500euro

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Gush 17:25 ,

Citroen C3 benzin -04

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999


Në fillim