Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Citroën | C4

04 Korr 15:37
Linku:
,

Shitet citroen c4

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 15:01 ,

⭕️⭕️⭕️ BLEJM VETURA ⭕️⭕️⭕️ VW MERCEDES BMW AUDI

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:57 Shitorja ,

Citroen C4 2.0 HDI Exclusive

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:56 Shitorja ,

Citroen C4 1.6 HDI Automatik Exclusive

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:53 ,

SHES CITROEN C4 1.6 Benzin EXLUSIVE RKS 1 VIT 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:49 ,

CITROEN C4 1.6 HDI VITI 2011 EXTRA I MIR

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:47 ,

Citroen c4 lirë lirë

111 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:45 Shitorja ,

Citroen C4 1.6i

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:23 ,

CITROEN C4- CACTUS AUTOMATIC/F1

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:18 ,

Citroen C4 1.6 HDI Semi-Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:18 ,

CITROEN C4 1.6 HDI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:47 ,

Citroen C4 1.6hdi Automatik me dogan Prej Zvicerre

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:13 ,

Citroen C4 1.6 HDI 1 vit rks 2005 full

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:41 ,

CITROEN C4 1.6 HDI DIESEL * DOGAN TE PAGUAR *

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:07 ,

Citroen C4 1.6 HDI 2011

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:03 ,

CITROEN C4 1.6 HDI 2009

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:41 ,

Citroen C4 1.6 HDI AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:41 ,

CITROEN C4 DIZEL 1.6 HDI 2010 AUTOMATIK

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:49 ,

CITROEN C4 2.0 HDI 150 PS EXCLUSIVE

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:30 ,

Citroën C4

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:13 ,

Citroen C4 1.6 Hdi / Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:12 ,

Citroen C4 1.6 Hdi Automatik / I Doganuar

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:59 ,

CITROEN C4 1.6 eHDI AUTOMATIK ME DOGANE TE PAGUAR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:44 ,

Citroen c4 2012 bejm ndrrim..

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:28 ,

Citroen c4 1.6 e-hdi i doganuar dhe homologuar

7 450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:08 ,

Shes veturen Citroen C4 1.6 HDI -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:06 ,

Citroen C4 Picaso 1.6 Hdi

4 150 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:49 ,

Citoren C4 1.6 Hdi 2010 me dogan

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:41 Shitorja ,

CITROEN C4 PICASSO 1.6 HDI AUTOMATIK

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:12 ,

Citroen C4 Picaso 1.6 Dizel Viti 2010 Automatik

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:55 ,

Citroen C4 1.6 HDI

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:26 ,

Citroen c4 disel automatik 2012

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:22 ,

Citroen C4 1.6 HDI 2012 Me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:22 ,

Citroen C4 1.6i 2008 RKS

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:50 ,

Citroen C4

9 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:25 ,

Citroen C4 1.6 Diesel 2005 klim funksionale RKS.!

3 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:47 ,

NDRIM CITROEN C4 1.6 DIZELL RKS 2008

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:35 ,

Citroen c4 2013

1 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
04 Korr 18:23 ,

Urgjent Citroen C4 Picasso 1.6 hdi v.p 2005 Rks

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 15:37
Linku:
,

Shitet citroen c4

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Korr 12:09 ,

Shitet Braniku Citroen C4 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Korr 10:53 ,

CITROEN C4 Picasso

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 10:19 ,

CITROEN C4 1.6 HDI AUTOMATIK 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 09:42 ,

Shitet Citroen C4 viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Korr 03:02 ,

Citroen C4 dizel

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
03 Korr 21:03 Shitorja ,

SHITET Citroen C4 Piccaso HDI/ Automatik/ 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Korr 16:17 ,

CITROEN C4- EXCLUSIVE FULL

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Korr 13:30 ,

Citroen C4 1.6 hdi Automatik me 7 ulse i doganuar

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Korr 09:45 ,

Citroen C4 1.6 HDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 19:51 ,

Citroen C4 2005

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Korr 13:17 ,

Prime rent a car-makina me qera

15 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Në fillim