Deçan | Makina | Vetura | Citroën | C5

08 Mar 21:50 ,

Citroen c5 2.2dizel 2007

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Dhj 12:46 ,

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Sht 19:59 ,

Citroën C5 2.7 hdi

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 18:34 ,

kanionet lt35 dhe citroen pikap

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim