Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Citroën | DS3

Dje 13:02 ,

CITROEN DS3 1.6 HDI 2010

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
24 Qer 23:02 ,

Citroën ds3 model 2015

7 550 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
23 Shk 22:48 ,

Citroen DS3 1,6 disel.Qmimi i diskutueshem.

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Shk 21:36 ,

SHITET CITROEN DS3 1.6B - VITI 2011

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Jan 19:49 ,

Citroen DS3

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Jan 19:49 ,

Citroen DS3 1.6 sport

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Nën 16:24 ,

Kombi

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Korr 12:40 ,

Citroën ds3 1.6 hdi

1 111 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 14:23 ,

Ds 3

1 111 111 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 15:03 ,

U shit

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Qer 00:44 ,

Shitet Citroën DS3 SportChic

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Pri 21:23 ,

Shitet Citroen DS3 1.6

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Mar 15:17 ,

Citroën

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
05 Dhj 23:21 ,

Citroen ds3

Viti: 2011
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
01 Pri 12:24 ,

citroen 1.6 hdi Ds3

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Jan 22:22 ,

citroen ds3 1.4benzin

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
07 Jan 18:57 ,

Citroen ds3 1.4 benz

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
06 Maj 14:07 ,

Shitet

7 450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Mar 11:02 ,

Citroen DS 1.6 turbo benzin kw 115-PS-150

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Shk 07:27 ,

Citroen DS3 dizdel 1.4 hdi

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
03 Nën 16:00 ,

Citroen DS3

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Në fillim