Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Citroën | DS4

01 Korr 10:13 ,

#Citroen DS 4 2012 diesel automatik me dogan

7 850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 10:43 ,

Citroen ds4 2.0hdi

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
01 Gush 16:01 ,

Citroen ds4

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Korr 18:20 ,

Citoren DS4 2012 1.6 Automatike

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 15:06 ,

Citroen DS4 2.0 HDi 2013 automatik i sapoardhur CH

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Shk 08:53 ,

Citroen ds4 2.0 hdi

19 970 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Në fillim