Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Citroën | DS5

Sot 14:01 Shitorja ,

Citroen DS5 1.6 HDi,SST

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:01 Shitorja ,

Citroen DS5 2.0 HDi

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:44 ,

CITROEN DS5 2.0 HDI AUTOMATIK 180PS

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:21 ,

CITROEN DS5 2.0 HDI..AUTOMATIK..2013

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 12:29 ,

Citroen DS5 2.0 HDI FACELIFT

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Sht 16:41 ,

Citroen DS5

13 900 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Sht 16:29 ,

Citroen DS5

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Sht 13:58 ,

Citroen DS 5 2.0 HDI Viti 2012 (RKS)

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 18:23 ,

Citroen DS5

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 17:38 ,

Shitet Citroeni

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Gush 13:16 ,

CITROEN DS5 2.0 Diesel Hybrid

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 18:23 ,

citroen ds5 panorama

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 21:38 ,

Citroën DS5 1.6 Automatik

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Qer 08:15 ,

Citroen Ds5 1.6Hdi , 2013 me tabela te Suedis

10 500 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Qer 19:05 ,

Shitet citroen ds5

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 12:07 ,

Citroen DS5 2.0 Automatic Hybrid 4x4

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 17:04 ,

Citroen ds5

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Mar 17:38 ,

Citroen DS5

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 10:05 ,

CITROEN

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 16:21 ,

DS5 ne shitje !!

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Shk 12:21 ,

Shitet citroen ds5 2.0 diesel viti2012 full opsion

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Shk 19:28 ,

DS5 2.0 dizell (133kw)

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Shk 20:38 ,

citroën

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 00:35 ,

Shitet vetura DS5

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Shk 19:47 ,

Citroen DS5 dizel

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 18:53 ,

Citroen DS5

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 14:38 ,

Citroen DS5

15 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 15:33 ,

Citroen DS5 2013 1.6 nafte gjendje super. Okazion

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Nën 02:35 ,

Shes veturen Citroën DS5 Hibrid/Diesel 2.0

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Korr 21:42 ,

Citroën ds5

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Qer 11:41 ,

RENT A CAR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Qer 23:32 ,

Citroen DS5

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Korr 22:09 ,

Citroën 2.0Hdi

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999


Në fillim