Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Citroën | DS

20 Tet 14:36 ,

Citroeni 2001 pikat

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Maj 09:01 ,

Cit

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim