Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Citroën | Evasion

Sot 10:55 ,

Citroen Evasion Diesel Familiar 8 ulese

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 21:51 ,

Citroen evasion

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Shk 16:19 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Jan 17:29 ,

Citroen

1 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Jan 22:27 ,

Vetur

700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Dhj 16:23 ,

citoren evasion

3 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 07:38 ,

Shes citronenin diezel rks

29 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Nën 11:04 ,

Shitet Citroen Avasion

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Sht 11:34 ,

Citroen

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 20:17 ,

Shes citroen kombi

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 14:54 ,

Citroën

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 23:40 ,

Citroen Evasion

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 17:43 ,

Citoren Evasion

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 20:43 ,

Shitet Vetura URGJENT

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 16:10 ,

Citroën Evasijon

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 16:29 ,

SHITET URGJENT !!!

1 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 15:10 ,

Citroën Evasijon

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Pri 23:07 ,

Citroen Evasion shitet URGJENTISHT

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 15:54 ,

Citroen Evasijon

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 12:51 ,

Kombi Citroen Evasion 7 Ulse

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 11:09 ,

Urgjenttr..Citroen Evasion 7 ulse

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Shk 12:06 ,

Shitet

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Jan 09:12 ,

Citroen

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Jan 16:10 ,

Shitet Vetura Citroen Evasoin

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 19:17 ,

Shitet

22 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Dhj 21:53 ,

shes citroen evasion

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Nën 19:58 ,

Citroen evasin

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 21:18 ,

Citroen Evasion

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Tet 18:42 ,

Citroen-Evasin

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Tet 11:33 ,

shitet vetura citroen evsion

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Tet 14:32 ,

ciyroen evasion

3 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Gush 23:29 ,

urgjent

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Korr 19:42 ,

Citroen evasion

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Korr 14:02 ,

shitet ndrrohet

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Korr 21:24 ,

Citroen Evasion -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Korr 15:10 ,

shitet ndrrim i munshem

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 10:58 ,

Citroen Evasion -98

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 17:13 ,

Citroen Ebasion me dogani

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Dhj 11:24 ,

ushit nga as Arsoni

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim