Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Citroën | GSA

03 Qer 12:39 ,

citroen i aksidentum

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim