Kaçanik | Makina | Vetura | Citroën | Grand C4 Picasso | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 18:03 Vetura , Gjakovë

CITROEN C4 PIKASO 1,6 HDI FULL EXTRA 2008 RKS 9MUJ

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:24 Vetura , Viti

Citroen C4 Grand 1.6 HDI Me 7 Ulse 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:01 Vetura , Lipjan

citroen c4 grand picasso 1.6 hdi

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:32 Vetura , Ferizaj

Citroen c4 1.6

2 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:20 Vetura , Ferizaj

Citroen C4 Grand Picasso – 2.0 HDI, Automatik

5 490 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:00 Vetura , Lipjan

Citroen Picaso 1.6 HDI AUTOMATIK -

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:42 Vetura , Prishtinë

NDRIM CITROEN PICASSO 2.0 HDI AUTOMATIK 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 14:11 Vetura , Prishtinë

Citroen Grand C4 Picasso - 7 ulese

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Nën 22:37 Vetura , Gjakovë

Citroen C 4 Picasso 2.0 HDI 7 Ulese

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim