Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Citroën | Nemo

Dje 18:48 ,

Citroen Nemo 1.4 Diesel

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:51 ,

Citroen Nemo

3 900 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Mar 16:40 ,

Citroën nemo

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Mar 21:30 ,

Shitet ClTROENI

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 21:15 ,

Shitet Citroen 1.4 HDI viti 2009

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 23:35 ,

Pikap

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 21:46 ,

Citroen nemo 1.4 Urgjent

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Jan 09:33 ,

Citroen Nemo 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Jan 17:28 ,

Citroen Nemo 1.4HDI●Full●2012●Nga CH●Nderrim klim

3 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Dhj 11:43 ,

shes pikapin citroen

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim