Kaçanik | Makina | Vetura | Citroën | SAXO | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 13:43 Vetura , Besianë

Shitet vetura citroen saxo

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:18 Vetura , Vushtrri

SHES CITROEN NGJEDJE TMIR

550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Nën 22:09 Vetura , Gjilan

Shitet Citroen Saxo

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Nën 23:10 Vetura , Zubin Potok

Citroen Saxo benzin

320 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 12:27 Vetura , Prizren

Citroen saxo

1 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Tet 12:29 Vetura , Prishtinë

��Citroen saxa 1.4 benzin��

850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 20:51 Vetura , Ferizaj

U shite

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Tet 17:14 Vetura , Mitrovicë

Shitet citroen saxo 1.5 dizel U SHIT FLM

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 20:31 Vetura , Besianë

Shitet ose nderrohet me motorr deri ne 750 Cc

500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Gush 12:18 Vetura , Vushtrri

Urgjent Citroen saxo 1.5 dizell

1 850 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim