Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Citroën | SM

18 Dhj 15:34 ,

Shes rimorikio

180 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim