Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Citroën | Visa

19 Dhj 21:54 ,

Fellne 18 per audi

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim