Artanë | Makina | Vetura | Citroën | Xsara Picasso | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 21:27 Vetura , Ferizaj

CITROEN XSARA PICASSO 2.0 DIESEL VITI 2002

1 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 21:10 Vetura , Pejë

AUTO CITY RENT A CAR peje vetem 15 euro per 24 ore

15 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:36 Vetura , Prishtinë

Shitet citroen picasio 2.0 disell rks 10 muaj

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:21 Vetura , Pejë

SHITET CITROEN 1.6 HDI DIZELL 2006

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 14:11 Vetura , Gjilan

►Citroen Xsara Picasso-2002-2.0 hdi diesel - 90ps◄

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Nën 23:13 Vetura , Mitrovicë

Citroen xsara picasso

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Nën 13:01 Vetura , Gjilan

Citroen xsara picaso

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Tet 00:06 Vetura , Prishtinë

SHITE VETUREN QE NUK TE DUHET TEK NEE<<

6 789 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Tet 17:39 Vetura , Gjilan

Shitet

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Tet 12:28 Vetura , Drenas

U shit flm ctroen Xsara Picasso 2.0Dizel RKS

1 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim