Deçan | Makina | Vetura | Citroën | Xsara Picasso

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 20:14 ,

Shitet ose nderrohet

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 20:08 ,

Citroen 2003 pa dogan

700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:45 ,

Citroen picasso xsara 1.6 hdi 2007 Rks

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:42 ,

Xara picaso 2005 1.6hdi full opsione pa as 1 defec

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:45 ,

AUTO CITY RENT A CAR peje vetem 15 euro per 24 ore

15 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:55 ,

Citroen xsara 1.6 HDI

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:47 ,

CITROEN XSARA PICASSO 2.0 DIESEL VITI 2002

1 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Dje 14:31 ,

Citroen xsara picaso

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:00 ,

Shitet&Ndrim Citroen Picasso 1.6 benz 2002 xix��

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 13:45 ,

►Citroen Xsara Picasso-2002-2.0 hdi diesel - 90ps◄

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Në fillim